scorecardresearch

Yücel BULUT emanetci baş bakan

40 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Tokat-MHP Tokat tan Başbakana cevap verdi
Başbakan Davutoğlu’nun MHP yi Eleştirmesine Tokat tan Cevap veren MHP Disiplin Kurulu Genel Sekreteri Yücel BULUT Tokat Milliyetçi Hareket Partisi il binasında Yaptığı basın açıklamasında Türkiye gündemini ele alarak Başbakan Davutoğlu nu emanetçi başkan olarak suçladı.
Genel Sekreter Yüçül Bulut “Her gittikleri kapıda bir başka yalanı Tedavüle sokarak memleketi kırk parçaya ayıran bu zihniyet, MHP liderini ve kadrolarını da kendileri gibi Riyakar bir siyasetin sanmış olmalılar ki Emanetçi başbakan Şuursuzca açıklamalar yapmış ve MHP savunduğu görüşleri Tuncelidede dile getirmeye davet etmiştir. MHP yarın Tunceli de olacak.
Sayın Davutoğlu Milliyetçi harekete meydan okumadan önce Recep Tayyıb Erdoğan ın gölgesinde siyaset yapmayı bırakarak kendi Kimliği ve kişiliği ile siyaset meydanına çıkmalıdır.
Evvela siyaset reçetesi yazmayı bırakmalı ve ustasının bölücülere yol veren siyasi üslubunun takipçisi olmaktan vaaz geçmelidir. Ak Parti genel başkanı olduğu günden bugüne kadar sözde genel başkanı olduğu parti binalarına kendi resmi ve görsellerini asmasına dahi cesaret edemeyen ve eski AKP genel başkanı Tayyip Erdoğan ın resmi ve görselleri altında Siyasi porogandasını sürdüren Sayın Davutoğlu Yasaya açıkça Aykırı bu duruma son vermesi ve Milliyetçi harekatın cesaretini sınamadan önce kendi cesaretini ortaya koymalıdır” dedi